Image Hosted by ImageShack.us
By zolw123 at 2011-04-25

28 lutego, 2011

Zawody Zakopane Quicksilver i Redbull 2011

Dodaj swój komentarz proszę!.(23)


Zawody Zakopane Quicksilver i Redbull bardzo fajne, ale jak nie jesteś zawodnikiem to Red bula nie dostaniesz, ani nie zakupisz, możesz se popatrzeć i ewentualnie śniegiem się najeść.

Można też spróbować jazdy testowej na deskach, ale trzeba mieć swoje buty, wiązania i kijki.

Pozdrawiam załogę, zdesperowany 12.

09 marca, 2011

Eliminacje do Mistrzostw Europy Futsalu 2011

Dodaj swój komentarz proszę!.(22)

Wrzucam kilka zdjęć z eliminacji. Niestety ze względu na słabe oświetlenie, słaba jest też ich jakość. Niestety nasi zawodnicy zawiedli. Może byłoby inaczej, gdyby publiczność dopingowała ich tak jak na ostatnim meczu z Portugalią, gdzie usłyszeć można było pełną mobilizację. Jednocześnie dowiedziałem się, że w Polsce istnieje również tradycja kopania gołębi na cześć Euro. Mianowicie mój przyjaciel, z którym kontaktuje się mailowo, dokonał wrzutu kliknij tutaj, gdzie dziewczyna kopie gołębie na cześć Euro. Od tego również kolegi ukradłem szatę graficzną. Teraz kiedy mój blog wygląda jak należy, znowu zacznę go aktualizować. Niestety obawiam się, że tematyka nie będzie aferkowa, bo już nie mam kolegów, a jak nie ma kolegów to nie ma aferek. Zapraszam do oglądania:

1. Polski zawodnik przeprowadza akcję sam na sam ... mecz Polska-Macedonia 2-2
2. Zawodnik reprezentacji Polski "powstrzymuje" atakującego Macedończyka
3. Macedończycy cieszą się z wyniku konfrontacji
4. Paweł Budniak pokazuje reprezentantom Portugalii, gdzie raki zimują

Zachęcam również do klikania w reklamy...pomóż, daj na zupkę.
15 marca, 2011

Inna aktualizacja...

Dodaj swój komentarz proszę!.(20)

Niestety ostatnio nie wykonałem żadnych fajnych zdjęć, ze względu na chwilowy brak czasu. Byłem zajęty spełnianiem swoich marzeń. Jednak niedługo się to poprawi. Tymczasem chciałbym zachęcić wszystkich do odwiedzenia fajnego fryzjera i nie tylko:

Studio Zdrowia i Urody Kalejdoskop
ul.Akademii Umiejętności 27/1

tel.(33)8220099

www.kalejdoskop.bielsko.pl

Byłem i w pełni polecam!

____________________________

Od teraz będe pisał o ciekawych miejscach, które odwiedziłem, ale także o tych, które nie warto odwiedzać. Więc szczerzcie się!
20 marca, 2011

W te zimne dni...

Dodaj swój komentarz proszę!.(24)


W te zimne dni pragnę ocieplić klimaty i przypomnieć letnie dni...Turcja 2008 Blue Fish Hotel Tajemna Plaża

06 kwietnia, 2011

Kozia Górka Stefanka kwiecień 2011. Pogoda wyśmienita.

Dodaj swój komentarz proszę!.(23)


Kozia Górka Stefanka kwiecień 2011
30 grudnia, 2011

blog blog blog....

Dodaj swój komentarz proszę!.(21)

Czas mija, a ja zaniedbałem bloga. Obiecałem mu, że to się zmieni, ale się nie zmieniło. Co teraz? Narazie napiszę pamiętnik z wakacji w Hiszpani.
Zobacze czy jest w ogóle zainteresowanie wpisami.

Dzien 1

Przyjechaliśmy o 00.40 do Reus(Barc). Niestety musieliśmy skorzystać z TAXI bo uciekł nam autobus (30eur). Jak widać takie TAXI to nie są tanie rzeczy. Oczywiście dla Polaka. Wiadomo, że dla hiszpana to odpowiednik 30zl wiec w sumie bardzo tanio. Spaliśmy na plaży. Oprócz Mariusza. On łoił żubrówkę(0,4l), również na tej samej plaży :) . Rozbijając obóz widzieliśmy ruszające się stópki za rowerkami wodnymi.... Potem kolo 5 am dziewczyny kąpały się toples, takie z tej samej paczki co świętowały z chłopakami za tymi rowerkami. Około 7 poszliśmy szukać apartametu, który wstępnie zarezerwowaliśmy. Wynajęli go nam wspaniali ludzie, dali dobę gratis na noc poślubną. I bynajmniej nie byli wspaniali za ta dobe gratis, ale za całokształt. Była to para rosyjsko(ona)-hiszpańska(on). A jak się okaząło później później to pomyliłem daty i sciągneliśmy ich dzień wcześniej do apartamentu. Kiedy już ogarneliśmy nocleg wszyscy zasnęli. Tylko Mariuszek zrobił obiad jak spaliśmy i był dziwnie nakręcony. Chyba coś brał, albo dosypał piasku do żubrówki. Tego dnia poszliśmy jeszcze plażować. Teraz siedzimy na balkonie. Jest wieczór Pozdro konie.

wskazówka: nie śpij nigdy na plażyWrzucam zdjęcie całej ekipy. Pisząc to wszytsko zastanawiam się czy ma to sens w dobie fb i nk ? Ale może jak ktoś będzie szukał czegoś o Hiszpani znajdzie jakosik ciekawostkę i coś mu się z bloga przyda. Z drugiej strony na tym blohu powstała dość duża część historii mojego zycia. A ja nie wiem czy tego chce. A jak jakiś zboczeniec to będzie czytał ? Albo bandyta? Albo złodziej ? Z drugiej strony kto mi ukradnie Tico?
Znajomi


rss